plakat-teraziwgodzinesmierciDiecezjalny Zelator Żywego Różańca ks. Marian Kopko zaprasza do kin na film o sile modlitwy Różańcowej „Teraz i w godzinę śmierci”. Premiera już 19 maja.

Idąc tropem różańca, przemierzyliśmy 120 000 km na 4 kontynentach. Obserwowaliśmy cuda. Dotknęliśmy czystego zła i widzieliśmy jego klęskę. Po ponad dwóch latach ciężkiej pracy i ogromnym zaangażowaniu tysięcy ludzi dobrej woli, z satysfakcją pragniemy obwieścić, że film Teraz i w godzinę śmierci jest gotowy! Nowa produkcja Stowarzyszenia Rafael już niebawem pojawi się na dużym ekranie. To ogromna radość, którą chcemy się dzielić!

Premiera filmu Teraz i w godzinę śmieci będzie miała miejsce dnia 11 maja br. w krakowskim kinie Kijów (al. Krasińskiego 34) o godzinie 19.30. 

pobierz plakat i zachęć innych

Wiemy, że członkowie Żywego Różańca są żywo zainteresowani tym filmem. Dlatego też staraliśmy się zorganizować jak największą liczbę kin, gdzie będzie on wyświetlany. Pokazy przedpremierowe (od 12 maja) będą grane w 13 miastach Polski, a premierowe (od 19 maja) już w 48! Szczegółowa lista kin dostępna jest na oficjalnej stronie filmu http://teraziwgodzinesmierci.pl/lista-kin/.

Pragniemy podkreślić, że bardzo ważny jest dla nas pierwszy tydzień wyświetlania filmu. Im więcej osób wtedy na niego pójdzie, tym większa szansa, że nasz film na dłużej zagości w kinach. I odwrotnie - jeśli frekwencja będzie słaba, film szybko zniknie z kin.