Uczniowie naszej szkoły przed dzień kolejnej rocznicy koronacji Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej przez Św. Jana Pawła II wzięli udział w XI Rajdzie Papieskim na Górę Św. Anny w Krzeszowie.
Ze śpiewem na ustach o godz. 8.00 rano wyruszyliśmy z pod naszej szkoły w drogę na Górę Św. Anny. W czasie drogi modliliśmy się Godzinkami ku czci NMP oraz odmówiliśmy cząstkę różańca.

Po dojściu do celu, w Kościele Św. Anny zostało odprawione nabożeństwo za przyczyną Św. Jana Pawła II, które poprowadził Kl. Piotr. Następnie uczniowie Klasy III A zaprezentowali program słowno-muzyczny poświęcony pamięci naszego Wielkiego Papieża. Po wspólnym odśpiewaniu Barki - ulubionej pieśni Papieża, był również czas na ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszystkim Uczniom i Nauczycielom dziękujemy za piękny udział i dobre wędrowanie!


Ks. Mateusz Rycek
Katecheta ZSP w Krzeszowie