17 lutego 2014

Służba Liturgiczna naszej Parafii, udała się na wycieczkę nagrodową do Wrocławia. Dzień rozpoczęliśmy od wspólnej Mszy Świętej w Bazylice o godz. 7.00 rano, podczas której modliliśmy się za Wszystkich Ministrantów, którzy pełną służbę przy Ołtarzu zarówno w Bazylice Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie jak i również w Kościele filialnym p.w. Św. Wawrzyńca w Krzeszówku. 

 Następnie autokarem udaliśmy się do Wrocławia. Głównym punktem naszego pobytu był Aquapark, gdzie każdy mógł do woli korzystać z atrakcji wodnych tego miejsca. Najbardziej wspominanymi atrakcjami były zjeżdżalnie, jacuzzi oraz morska fala.

Po pięciogodzinnym pobycie na basenie, oczywiście przyszedł czas na posiłek, który zjedliśmy w Restauracji Pizza Hut na Bielanach Wrocławskich. Mieliśmy okazję uczestniczyć w tzw. „Festiwalu Pizzy” podczas którego, każdy mógł spróbować wszystkich rodzajów pizzy.

Gdy już wszyscy prawie popękali od jedzenia pizzy postanowiliśmy zakończyć naszą biesiadę i pełni radości wrócić do Krzeszowa.

Bardzo Serdecznie jako opiekun Ministrantów dziękuję Wszystkim za piękny wyjazd i dobrą zabawę. Dziękuję Opiekunom, którzy pomagali w czasie tego wyjazdu. Szczególne zaś podziękowania, kierujemy w stronę Ks. Proboszcza Mariana Kopko za wielką pomoc w zrealizowaniu tego wyjazdu.

Wszystkim za Wszystko Serdeczne Bóg Zapłać!
Ks. Mateusz Rycek