12 NIEDZIELA ROK B

Krzeszów, dnia 24 czerwca 2018 roku.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA 

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 

 

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedziele na godz. 16.30, natomiast w ciągu tygodnia  zapraszamy na godz. 17.30.
2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy w naszym Sanktuarium Letnie Koncerty Organowe. Każdego dnia koncerty w wykonaniu studentów i absolwentów Wyższych Akademii Muzycznych we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie o godz. 11.oo i 13.oo w Bazylice; w soboty w kościele św. Józefa o godz. 19.oo.  Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
3. W środę 27 czerwca przypada 141. Rocznica Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.
4. W piątek  29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – głównych patronów Diecezji Legnickiej. 
5. W sobotę 30 czerwca na godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Józefa Skrzeka. Bilety na Koncert można jeszcze zakupić w Obsłudze Pielgrzyma. W tym dniu wieczorna Msza św. o godz. 18.00 odbędzie się w kościele św. Józefa. 
6. W przyszłą niedzielę 1 lipca zmiana Tajemnic Żywego Różańca. 
7. Zapraszamy Wszystkich Parafian oraz Pielgrzymów do modlitwy w kościele na górze Św. Anny w każdy piątek o godz. 16.00.
8. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy i Krakowa w dniach 8- 9 lipca br. Zapisy w Zakrystii.
9. Przypominamy, że przy naszym Sanktuarium czynny jest w każdą Sobotę
i Niedzielę punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin.
10. W dalszym ciągu zapraszamy na mecze do naszej strefy kibica znajdującej się pod wiatą przy Obsłudze Pielgrzyma. Najbliższy mecz już dzisiaj o godz. 20.00. Wstęp jest wolny, zaś wszystkie zebrane środki ze sprzedaży napoi oraz wyrobów z grilla pozwolą na opłacenie licencji. Program wyświetlanych meczy znajduje się na naszej stronie internetowej www.opactwo.eu
11. Serdecznie zachęcamy Parafian, szczególnie zaś młodzież, do wzięcia udziału w 26. Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w Grupie 2 Jeleniogórsko-Kamiennogórskiej. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.
12. W najbliższy czwartek po Mszy św. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci, młodzieży oraz rodziców w związku z koloniami nad morzem, organizowanymi przy współpracy z Caritas. Do końca miesiąca prosimy dokonywać wpłat u ks. Jarosława.
13. Zachęcamy do kupowania i czytania najnowszej prasy katolickiej.

Wszystkim Pielgrzymom i Turystom odwiedzającym Krzeszowskie Sanktuarium oraz Czcigodnym Parafianom - życzymy wiele dobra oraz nieustannej opieki Łaskawej Pani na rozpoczęcie Wielkich Wakacji.