11 NIEDZIELA ROK B

Krzeszów, dnia 17 czerwca 2018 roku.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiaj w Krzeszowie gościmy dwóch Księży Neoprezbiterów: Ks. Wojciecha z diecezji Świdnickiej i Ks. Przemysława z diecezji Legnickiej.
2. Msza św. w rycie łacińskim o godz. 15.00 (poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia).
3. W poniedziałek zbiórka dla kandydatów na ministrantów o godz. 17.00, a dla lektorów o godz. 18.30. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 kandydaci otrzymają promocję do służby ministranckiej.
4. W czwartek o godz. 12.00 Msza św. dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum na zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy również nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Prosimy, by uczniowie wcześniej skorzystali ze spowiedzi świętej, aby z Bożym błogosławieństwem i czystym sercem rozpocząć wakacje.
5. Zapraszamy Wszystkich Parafian oraz Pielgrzymów do modlitwy w kościele na górze Św. Anny w każdy piątek o godz. 16.00.
6. Serdecznie zapraszamy we wtorek do kościoła św. Józefa; natomiast w środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Łaskawej i Msze św. zbiorową przed głównym ołtarzem. 
7. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 spotkanie dla uczniów klasy VII i II Gimnazjum w związku z przygotowaniem do bierzmowania.
8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
9. Serdecznie zachęcamy Parafian, szczególnie zaś młodzież, do wzięcia udziału w XXVI. Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w Grupie 2 Jeleniogórsko -Kamiennogórskiej.
10. Zachęcamy Parafian oraz Turystów do „Strefy Kibica”, która znajduje się za Obsługą Pielgrzyma przy naszym Sanktuarium. Szczególnie zapraszamy Państwa we wtorek na godz. 17.00, na mecz piłkarski, w którym zagrają Polacy z reprezentacją Senegalu.
11. Zachęcamy do lektury najnowszej prasy katolickiej. W tygodniku „Niedziela” znajdziecie Państwo artykuł o Krzeszowskim Sanktuarium.

Wszystkim Pielgrzymom i Turystom odwiedzającym Krzeszowskie Sanktuarium oraz Czcigodnym Parafianom - życzymy wiele dobra oraz nieustannej opieki Łaskawej Pani na rozpoczęty dzisiaj - nowy tydzień życia.