Pielgrzymka Dzieci 2018 Nagłowek

Już 7-ego października odbędzie się Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa. Na ten dzień przewidzieliśmy dla odwiedzających nas dzieci i rodziców mnóstwo atrakcji. Udział we wszystkich częściach programy jest całkowicie bezpłatny.

 

W Krzeszowie spotykamy się godz. 10:30 w kościele pw. Św. Józefa. Tam nastąpi uroczyste przywitanie wszystkich małych i dużych pielgrzymów. Ciężko byłoby wybrać inne miejsce na przywitanie dzieci, gdyż to właśnie ww. kościół stanowi ogroomny zbiór fresków. Powiemy o nich kilka słów, na pewno.

O godz. 11:00 weźmiemy udział w programie muzycznych specjalnie przygotowanym przez zespół dzieci i młodzieży z Bielawy. Wspólnego śpiewania nigdy za mało!

Godz. 12:00 to czas Mszy Świętej w Bazylice pw. Wniebowzięcia NMP.

Po mszy zaprosimy wszystkich przyjezdnych na "krzeszowską agapę". I gdy już uzupełnimy zapasy energii ruszymy na grę terenową "Rozpoznaj świętego po atrybucie jego". Ta gra to mnóstwo zagadek, łamigłówek i sporo biegania! A w tym wszystkim cenne nagrody, m.in. wyjazd do Pragi.

Czekamy na rodziny, jak i na autokarowe grupy zorganizowane. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rezerwacji. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Pielgrzyma.

Do zobaczenia w Krzeszowie!

Pielgrzymka Dzieci 2018