1 września 2018

Mija 19 lat kiedy po raz pierwszy zorganizowana została Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. W tym roku wspólne świętowanie osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół zaplanowane jest na 1 września. Hasło, jakie będzie nam towarzyszyć podczas tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Z Maryją dziękujemy za Niepodległą”i nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do Parafii w Gniechowicach w sobotę 11 sierpnia 2018 roku

Nagłówek Gniechowice

Czytaj więcej...

29 lipca 2018

W ubiegłą niedzielę o godz. 12:00 odbyła się Msza święta połączona ze święceniem pojazdów (również jednośladów). 

Czytaj więcej...

29 lipca 2018

W ubiegłą niedzielę na górze św. Anny w Krzeszowie odbyły się uroczystości związane z odpustem ku czci św. Anny. 

Czytaj więcej...

Kolejny cykl nauk przedmałżeńskich w Krzeszowie odbędzie się w pierwszą, trzecią i piątą sobotę czerwca 2018 roku

Dla par, które szukają nauk przedmałżeńskich w innym terminie polecamy spotkania prowadzone przez "Spotkania małżeńskie". Terminy tutaj.

Nasz cykl nauk przedmałżeńskich wygląda następująco. Spotykamy się w trzy soboty co dwa tygodnie w Obsłudze Pielgrzyma w Krzeszowie. Spotkania trwają od 9:00 do 15:00, a poprowadzą je doradcy życia rodzinnego.

Podczas katechez staramy się w sposób jasny i przystępny przedstawić zagadnienia związane z miłością, płciowością, małżeństwem i rodziną. Katechezy dają też szansę na lepsze poznanie się przyszłych małżonków oraz poznanie dobrych zasad komunikacji w małżeństwie i rodzinie. Uczestnicy katechez otrzymają zaświadczenie niezbędne do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Czytaj więcej...

od poniedziałku 4 kwietnia 2016 roku

Już od pięciu lat w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie organizowane są dwa razy w roku Jerycha Różańcowe. Chcemy nadal dziękować za otrzymane łaski w Roku Miłosierdzia, ogłoszonym przez papieża Franciszka i prosić o potrzebne łaski dla Kościoła Świętego oraz dla każdej polskiej rodziny.

Czytaj więcej...