Trwa sprzedaż biletów na koncert grupy TGD, który odbędzie się 26 lipca 2019 roku o godz. 20:00 w Bazylice Mniejszej w Krzeszowie. To pierwsze takie wydarzenie artystyczne w regionie! Bilety kupicie online na www.sklep.opactwo.eu

Rok 2019 rozbrzmiewa w wielu rytmach w ramach Festiwalu Krzeszów. W lipcu mury Europejskiej Perły Baroku zabrzmią muzyką z gatunku pop-gospel. Twórczość grupy TGD należy właśnie do takiego nurtu, choć nie jest to próba kopiowania muzyki afroamerykańskiej, lecz wynik łączenia różnych inspiracji i poszukiwania własnego stylu. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta - Piotra Nazaruka. 

Bilety na koncert można zakupić online na www.sklep.opactwo.eu oraz stacjonarnie w naszym Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów) - kontakt do Biura Obsługi. Serdecznie zapraszamy!


 

Projekt wspierają:

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura Dostępna - „Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - „Dofinansowano decyzją Sejmiku i Zarządu Województwa Dolnośląskiego”

Fundacja KGHM Polska Miedź

Hotel **** & Restauracja & SPA - Maria Wałbrzych