16.08 (cz.)         Wyjazd z Legnicy o godzinie 1:00. Przejazd nocny przez Niemcy i Austrię. Przyjazd około 15:00 do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, spacer po mieście. Przejazd do hotelu w miejscowości nadmorskiej. Obiadokolacja. Nocleg.
17.08 (pt.) Śniadanie. Przejazd do Asyżu, miasta św. Franciszka i św. Klary. Nawiedzenie Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej z Porcjunkulą i Bazyliki św. Franciszka z Jego grobem. Następnie przejazd do Casci - miejsca życia i śmierci patronki od spraw beznadziejnych Św. Rity. Nawiedzenie sanktuarium. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. 
18.08 (sb.) Śniadanie. Przejazd do Manopello - nawiedzenie Sanktuarium Świętego Oblicza. Następnie zwiedzanie Lanciano - miejsca pierwszego cudu eucharystycznego. Przejazd do San Giovani Rotondo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
19.08 (nd.)
Śniadanie. Zwiedzanie miejsca życia i śmierci św. Ojca Pio. Popołudniu wyjazd do Monte San Angelo - jednego z dwóch sanktuariów w Europie poświęconych Michałowi Archaniołowi. Będzie też możliwość kąpieli w Adriatyku w okolicach Manfredonii. Obiadokolacja i nocleg w San Giovani Rotondo.
20.08 (pn.) Śniadanie. Przejazd do Neapolu. Krótkie zwiedzanie miasta, między innymi Bazyliki św. Januarego. Przejazd do Pompei i zwiedzanie wykopalisk miasta, które było zniszczone po wybuchu Wezuwiusza. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Neapolu (w miarę możliwości nad morzem). Obiadokolacja, nocleg.
21.08 (wt.) Śniadanie. Przejazd na Monte Casino - nawiedzamy Cmentarz Żołnierzy Polskich i Bazylikę św. Benedykta. Po drodze postój w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Mentorelli - jednego z najstarszych miejsc kultu maryjnego w Europie. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
22.08 (śr.) Śniadanie. Całodzienny pobyt w Rzymie. Udział w Audiencji Generalnej z Papieżem Franciszkiem. (jeśli będzie organizowana) Następnie zwiedzanie: Bazyliki św. Piotra z nawiedzeniem grobu Św. Jana Pawła II, spacer po Ogrodach Watykańskich, plac Św. Piotra. W miarę możliwość uczestnicy zobaczą również dodatkowe zabytki miasta. Czas wolny na posiłek. W godzinach wieczornych, ok. 20:00, wyjazd autokarem w drogę powrotną do Polski.
 23.08(cz.) Zakończenie pielgrzymki ok. 14:00.

Każdego dnia dla uczestników pielgrzymki będzie sprawowana Msza Św.

 

CENA: 970 zł + 220 € + (70 € na wstępy)*

 

CENA OBEJMUJE:

Przejazd autokarem kat. 4* (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
6 noclegów w hotelach min. 3* (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)
6 obiadokolacji min. 2-daniowe + woda
6 śniadań bufetowych
Ubezpieczenie KL 10 000 EUR, NNW 15 000 PLN, bagaż 1 000 PLN
Opieka pilota - przewodnika na całej trasie
Śpiewnik pielgrzymkowy
Pamiątkowy znaczek
Zestaw słuchawkowy
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Opłaty parkingowe

 

*70 euro na wstępy, wjazd do Rzymu, Asyżu, lokalnych przewodników, metro w Rzymie.
Zapisy przyjmuje: Ks. Mateusz Rycek – tel. 513-982-146; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zaliczkę 400 zł na poczet rezerwacji miejsca proszę wpłacić na konto:

Bank Zachodni WBK S.A.
nr. konta: 64 1090 2066 0000 0001 0794 9265 w tytule: „Zaliczka na Pielgrzymkę do Włoch oraz Imię i Nazwisko”.
Kolejność zapisów ma wpływ na przydział miejsca w autokarze.
Całość kwoty należy wpłacić do 30 czerwca 2018 roku.