23 listopada br. odbyła się prapremiera 
najnowszej książki Krzysztofa Koziołka "Imię Pani".

Jest to kryminał retro osadzony w murach 
benedyktyńskiego opactwa w Krzeszowie.

Książka oczywiście dostępna w Obsłudze Pielgrzyma również telefonicznie.

Blisko 200 osób uczestniczyło w prapremierze najnowszej książki Krzysztofa Koziołka "Imię Pani" w tajemniczo zainscenizowanym wnętrzu Mauzoleum Piastów w Krzeszowie. Po efektownym wejściu autor przybliżył zgromadzonym jak wyglądał ponad rok pracy nad książką i jak wielkim wyzwaniem jest kryminał retro i to jeszcze osadzony w murach benedyktyńskiego opactwa z początku XX wieku. Dzielił się również niezwykłym czasem odkrywania krzeszowskiego kompleksu łącznie z najbardziej niedostępnymi zakamarkami.

Był oczywiście czas na rozmowę z autorem i zdobycie specjalnej dedykacji była również dyskusja przy gorącym żurku i krzeszowskim bigosie.

relacja czadrow.pl

Komisarz kryminalny Gustav Dewart miał spędziać urlop w opactwie benedyktyńskim w Grüssau (Krzeszowie). Zamiast odpoczynku są trupy mnichów i podwójnie trudne śledztwo... Kolejny porywający kryminał retro Krzysztofa Koziołka naszpikowany detalami, dzięki którym autor przenosi czytelnika w lata 30. XX w. Książka pełna jest zwrotów akcji, kapitalnego poczucia humoru, a przy tym zaskakuje do samego finału!