3 NIEDZIELA WIELKANOCNA
Krzeszów, dnia  15 kwietnia 2018

Dzisiejsza niedziela – to Niedziela Biblijna, chcemy pochylać się nad Bożym Słowem, które ma wielką moc przemienić nasze serca i nasze codzienne życie.

Dzisiaj w naszej Krzeszowskiej Parafii gościmy Katechistów z Neokatechumenatu, którzy pragną w naszej wspólnocie głosić katechezy umacniające naszą  wiarę.

Jutro wspominamy 91 rocznicę urodzin papieża Seniora Benedykta XVI. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

We wtorek zapraszam na Koronkę do św. Józefa; w środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Łaskawej i na Mszę Św. zbiorową przed Cudowną Ikona Matki Bożej Łaskawej w podanych intencjach, które można składać w zakrystii przed rozpoczęciem Nowenny o godz. 16.30.

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza. Naszą modlitwą ogarnijmy Wszystkich powołanych do Kapłaństwa oraz prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W czwartek o godz. 17.30 spotkanie dla ministrantów ze Szkoły Podstawowej, a w piątek o godz. 16.30 dla kandydatów na ministrantów.

W najbliższy piątek 5 naszych ministrantów otrzyma promocję na lektorów w Legnickiej Katedrze.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie i zapisy Dzieci do Pierwszej Komunii Św. z klas drugich.

W piątek zapraszamy na próbę Scholii - „Dzieci Maryi”

Zachęcamy Czcigodnych Parafian i Gości do lektury prasy katolickiej. Szczególnie polecamy „Tygodnika „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Wszystkim Mieszkańcom naszej Parafii oraz Gościom przybyłym do naszego Maryjnego Sanktuarium składamy najserdeczniejsze życzenia: Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was radością, miłością  i pokojem.