MSZE  ŚWIĘTE

 

niedziele i święta

7:30, 10:00, 12:00, 17:00

w tygodniu
7:00 12:00 18:00 (1V-31X) 
7:00, 17:00 (1XI-30IV)

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj1678
WczorajWczoraj1756
WszystkieWszystkie2484405

Dla Krwiodawców

POLECAMY
Znalezione obrazy dla zapytania różaniec uratuje

Partnerzy Sanktuarium

Fundacja KGHM

 Powrót do strony głównej

 Znalezione obrazy dla zapytania psb mrówka logo

XI Niedziela „Per Annum” Rok A

Krzeszów, dnia 18 czerwca 2017 roku

Serdecznie Dziękujemy Wszystkim Mieszkańcom naszej Parafii za piękne zaangażowanie i przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Jesteśmy dumni z naszych Parafian: z dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkim życzymy wiele Bożego błogosławieństwa.

Dzisiaj w Krzeszowie gościmy Ks. Neoprezbitera Łukasza Świerniaka, rodem z Polkowic.

Msza św. w rycie łacińskim o godz. 15.00 (poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia).

Dzisiaj w naszej Wspólnocie Parafialnej trwa Festyn Rodzinny. Zachęcamy do kupowania Losów Loterii Fantowej. Każdy los w cenie 5 zł wygrywa drobne nagrody. Natomiast wszystkie losy biorą udział w losowaniu NAGRÓD GŁÓWNYCH. Przewidujemy to losowania na godz. 16.30.  Fundusz z tej loterii przeznaczamy na pomoc dla dzieci i młodzieży w wyjeździe na Kolonie Letnie na przełomie lipca i sierpnia br.

Dzisiaj również w naszej Parafii odbędzie się Promocja do Służby Liturgicznej przy Ołtarzu Pańskim -  6 chłopców z naszej parafii.

Jutro, tj. w poniedziałek 19 czerwca gościmy w naszym Maryjnym Sanktuarium:  Radio Maryja i Telewizję TRWAM. Zapraszamy bardzo serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy. Będziemy wdzięczni Państwu za złożenie jutro ofiary na cele Radia Maryja.  

Trwają nadal uroczystości związane z Oktawą Bożego Ciała. Do czwartku włącznie zapraszamy na Mszę św. wieczorną na godz. 18.00. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna po Placu Klasztornym. Bardzo prosimy dziewczynki do sypania kwiatków, natomiast chłopcy noszą na procesji symbole Eucharystyczne.  W czwartek na zakończenie Oktawy odbędzie się również poświęcenie wianków.

W czwartek o godz. 12.00 Msza św. dla uczniów klas III Gimnazjum na zakończenie Roku Szkolnego.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Mszę św. na Zakończenie Roku Szkolnego uczniów Zespołu Szkół oraz nauczycieli i rodziców o godz. 8.00. Po Mszy św. apel w szkole.

Zapraszamy Wszystkich Parafian oraz Pielgrzymów do modlitwy w kościele na górze Św. Anny w każdy piątek o godz. 16.00.

Serdecznie zachęcamy Parafian, szczególnie zaś młodzież, do wzięcia udziału w XXV. Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w Grupie  2 Jeleniogórsko-Kamiennogórskiej. Spotkanie z Księdzem Mateuszem – Przewodnikiem Grupy odbędzie się w czwartek 22 czerwca po Mszy św.  i Procesji o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. ks. Andrzej będzie mówił o ciekawej książce, o życiu i cudach, które stały się doświadczeniem znanego niektórym z Jerycha Różańcowego pana Andrzeja Ziółkowskiego. Po Mszy św. będzie można nabyć tą książkę przy wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do lektury najnowszej prasy katolickiej.

Wszystkim Pielgrzymom i Turystom odwiedzającym Krzeszowskie Sanktuarium oraz Czcigodnym Parafianom - życzymy wiele dobra oraz nieustannej opieki Łaskawej Pani na rozpoczęty dzisiaj - nowy tydzień życia.